пятница, 23 октября 2015 г.

Юпітер у Діві, цикл Сатурн-Нептун, гороскопи 1917 року і участь Росії у війні у Сирії


 Рада Федерації Росії 30 вересня 2015 року дозволила В. Путіну застосовувати війська РФ у Сирії. Дехто з астрологів 2015 рік порівнює з 1944 і 1979 роком. Астролог Руслан Сусі звернув увагу на те, що саме у цих роках складалися аспекти завершальної квадратури циклу Сатурн-Нептун. Складеться цей аспект і в кінці 2015 року. Якщо поглянути в історію, то можна помітити, що для радянської Росії цей цикл дуже є важливим. Наприклад з’єднання Сатурна і Нептуна було у 1917 році, коли більшовики захопили владу у Росії, на з’єднанні цих планет у 1953 році помер Сталін, а в 1989 році ця кон’юнкція співпала з  початком розвалу СРСР. Пов'язаний цикл Сатурн-Нептун і з цінами на нафту і великими змінами в ісламському світі. Більше інформації про цикл Сатурн-Нептун можна почерпнути в публікаціях російського астролога Сергія Курапова. 
http://urania-astrology.ru/horoscope/year/2015/kurapov.html 
 http://www.astrolog.ru/index.php/informatsionnyj-zhurnal-tsai/4468-2014-11-22
 Варто астрологам звернути увагу на ще на один цікавий астрологічний факт: у 1944, 1979 і в 2015 році Юпітер перебував у знаку Діви. З перебуванням Юпітера у Діві пов’язаний не тільки початок наступу радянських військ у 1944 році за межами СРСР і початок війни в Афганістані. Відбулася з таким розміщенням Юпітера інтервенція радянських військ в Угорщину у 1956 році і в Чехословаччину у 1968 році. 
 У літі 1944 року радянська армія успішно завершила операцію «Багратіон» у Білорусії. Після почалося визволення європейських країн від гітлерівських загарбників.  Космограма побудована на інгресію Юпітера у знак Діви. Можна побачити квадратуру між Сатурном і Нептуном. Марс, який в астрології асоціюється з агресією і війною, знаходиться у знаку Діви.
       


На другі космограмі показано розміщення планет у день введення радянської армії у  Будапешт для придушення революції в Угорщині. У космограмі Юпітер у Діві. Сатурн у напівсекстилі з Нептуном.   На треті космограмі показано розміщення планет у день вторгнення радянських військ і військ держав Варшавського договору  у Чехословаччину. Юпітер у Діві. Крім Юпітера у знаку Діви є багато інших планет. Сатурн у квінконсі з Нептуном.
На четверті космограмі показано розміщення планет у день початку введення радянських військ в Афганістан. Юпітер знову у Діві, а також Марс. У 1979 році Сатурн у квадратурі з Нептуном.І на п’яті космограмі показано розміщення планет у день початку офіційної участі РФ у війні в Сирії. Юпітер у Діві. Марс у Діві. Квадратура Сатурн-Нептун складеться у кінці цього року. В усіх цих космограмах Юпітер знаходиться у знаку Діви. Усі космограми мають відношення до операцій за межами СРСР і Росії. У більшості космограмах Марс у Діві. Є у цьому знаку й багато інших планет. З якими гороскопами Росії можуть бути пов’язані історичні події 1944-го, 1956-го, 1968-го, 1979-го і 2015-го року? Розміщення планет у цих космограмах вказує на важливість знаку Діви. На мій погляд, найбільше пояснюють ці історичні події і важливе значення знаку Діви два гороскопи.
Перший гороскоп астрологами використовуються дуже часто – це  гороскоп захоплення влади більшовиками в Росії (8.11.1917 2:12 GMT+3 Санкт-Петербург). Астрологи вважають цей гороскоп головним гороскопом СРСР. У цьому гороскопі Асцендент у знаку Діви. Юпітер в карті революції – планета у вигнанні і ретроградна.  Можна вважати, що транзитний Юпітер у квадратурі з натальним Юпітером і кон’юнкцією з Асцендентом (якщо брати великий 6-ти градусний орбіс) дає державі експансивну політику, на перший план у такі часи можуть виходити міжнародні стосунки, ідеологічні конфлікти. З’єднання транзитного Юпітера з Ліліт у 12-му домі підсилює негатив, активізує теми пов’язані з таємними ворогами держави, діяльністю за лаштунками, хаосом. Російський астролог Агафонов користується цим гороскопом революції з релокацією на Москву. У його версії гороскопу Юпітер попадає у 9-й дім – дім іноземців, дім інших країн, дім зовнішньої політики. Не слід забувати, що Юпітер у гороскопі – молодший управитель 7-го дому, який відповідає за стосунки з іншими державами.

 У цьому році, і у значні частині 2016 року, транзитний Юпітер перебуватиме у 1-му домі гороскопу революції, вказуючи на намагання влади Росії збільшити свій вплив у світі. Важливий аспект у прогресіях склався у 2014 році – аспект квадратури прогресивного Юпітера до Марса у 12 домі і управителя 8-го дому. Цей аспект буде діяти кілька років. Цей прогресивний аспект вказує на небезпечний період для Росії. Ймовірність негативних для держави подій, пов’язаних з агресією, на такому аспекті збільшується. У транзитах особливо виділяється місяць серпень 2016 року. Тоді транзитний Сатурн і Марс буде в опозиції до Юпітера карти, а петля транзитного Нептуна зачепить Юпітер квадратурою. Несприятливий цей аспект для влади РФ (Юпітер у 10-му домі) і для міжнародних відносин.

Другий гороскоп – гороскоп Російської Республіки (13.03.1917 00:00. GMT+2 Санкт-Петербург). На МС знак Діви. Астрологи користуються цим гороскопом рідко, хоч деякі важливі історичні події Росії у прогностиці видно непогано. Знаю, наприклад, що у цьому гороскопі у 1991 році активовані були планети 8-го дому, а транзитний Плутон вийшов на Асцендент. Ніколас Кемпіон рекомендує використовувати цей гороскоп як допоміжний до гороскопу комуністичної революції. Транзитний Юпітер у Діві у 9-му домі символізує  розширення ідеології і впливу за границею, важливість теми зовнішньої політики для Росії. У 1991 році, коли транзитний Юпітер був у Діві у 9-му домі, було підписано договір про створення СНД. Транзитний Юпітер, проходячи через знак Діви, в гороскопі Російської Республіки складає аспект опозиції з Меркурієм, Венерою, Марсом і Сонцем карти, вказуючи на велику ймовірність конфліктів. Важливий аспект, на якому були радянські війська введені у Чехословаччину, Афганістан і цього року російські війська в Сирію, - аспект опозиції транзитного Юпітера до Венери, яка керує 7-м домом – домом  ворогів, партнерів, договорів, відкритої боротьби. Аспект опозиції символізує протистояння, вказує, що вирішення проблем мирним шляхом вичерпане. У символічних дирекціях у цьому році і в 2016 дирекційна Венера буде у квадратурі з Марсом. У другі половині 2016 року складеться аспект кон’юнкції дирекційного Сонця з Плутоном (Сонце – управитель 9-го дому). Свідчать такі аспекти про те, що міжнародні стосунки будуть головною темою у російські політиці і після 2015 року, а ймовірність вирішення збройними методами геополітичних проблем буде високою. Транзитні планети в гороскопі Російської Республіки вказують знову на важливі події у серпні 2016 року. Транзитні Марс і Сатурн з 1-го дому дадуть аспекти квадратури до Венери, яка керує 7-м домом, а транзитний Нептун буде з нею у з’єднанні. Криза у стосунках з іншими державами на такому аспекті дуже ймовірна. Навіть без астрології багатьом людям відомо, що місяць серпень для РФ є дуже важливим, наприклад у серпні почалася російсько-грузинська війна у 2008 році. Саме на цей місяць припадає багато трагічних подій. Подивимося що буде у 2016 році.
  http://gorodbryansk.info/2012/08/august-2/

З гороскопу суверенітету Росії (12.06.1990 13:45 GMT+4 Москва), яким астрологи користуються дуже часто, знаю (і про це пишуть багато авторитетних астрологів), що дуже можливі у 2016 і 2017 році в Росії події пов’язані з агресією, можливі масові народні хвилювання. Про це свідчать в символічних дирекціях аспекти дирекційного Урана і Марса до Місяця. Марс у гороскопі – планета 7-го дому, а Місяць – другий управитель 10-го дому. Входження транзитного Юпітера у серпні 2016 року у 1-й дім свідчить про експансивну політику, самоствердження і участь РФ у міжнародних процесах.
 Про розвиток подій у Сирії з гороскопів 1917 року дізнатися неможливо, бо для цього потрібно вивчати гороскоп Сирії, гороскопи важливих подій, держав і організацій  від яких залежать геополітичні процеси. Мені не вистачає професіоналізму для таких прогнозів. З упевненістю можна вважати, що для Росії кращий варіант – це перемога в Сирії і швидке закінчення війни. Гірше буде для Росії, якщо війна затягнеться, як це було в Афганістані. Бойові дії потребують великого фінансування і лягають тягарем на економіку РФ. У космограмі на 30.09.2015 Марс і Юпітер у Діві свідчить, що потрібно для успіху у військові операції продумувати дрібниці, потрібно прагматично і критично вміти оцінювати ситуацію. Марс в опозиції з сильним Нептуном вказує на можливі обмани, ілюзії, загострення протистояння з релігійними фанатиками (аспект сходиться). З’єднання Марса з Юпітером дає розмах війні і резонанс у світі. З точки зору астрології видно, що 2016 рік для Росії не буде спокійний. Міжнародні стосунки і експансивна політика будуть мати головне значення для РФ. Чи буде це продовження війни у Сирії чи якась нова міжнародна криза – час покаже.  

Комментариев нет:

Отправка комментария