вторник, 30 июня 2015 г.

Ректифікація гороскопу Оксани Макар

9 березня 2012 року в Миколаєві стався жорстокий злочин. Багато людей не змогли залишитися байдужими після того, як суд випустив злочинців на волю. Справа Оксани Макар визвала великий резонанс в Україні і  за її межами.
У 2012 році дехто з астрологів намагався ректифікувати гороскоп Оксани Макар, але це не було успішним. Хочу поділитися своєю версією гороскопу. Буду старатися опиратися на думки авторитетних астрологів. Ну, як казав Гагарін, поїхали.
  
   Відомо, що Оксана Макар народилася 11 червня 1993 року у селищі Луч. Точний час народження невідомо. Потрібно спочатку вивчити космограму і спробувати зіставити розміщення планет  з реальними подіями життя дівчини. В астрології є таке правило: не можна прогнозувати людині те, що значно суперечить її натальні карті. Які аспекти в цій космограмі можуть вказувати на сексуальне насилля? Можна помітити партільну квадратуру Марса з Плутоном у фіксованих знаках. Марс в картах жінок є сігніфікатором сексуального партнера, а Плутон символізує диктатуру, сильні емоції, насилля, секс і смерть. Жінки, в яких у гороскопі є напружені аспекти між Марсом і Плутоном (особливо коли Марс або Плутон має відношення до 7-го дому), схильні притягати до себе жорстоких чоловіків. Американський астролог Керол Рашмен у свої книзі «Мистецтво прогностичної астрології» натальну квадратуру Марс-Плутон вважає одним із аспектів насилля.  У тій книзі авторка приводить приклади. У гороскопі однієї клієнтки, яка неодноразово стикалася з насиллям чоловіків,  Марс у 1-му домі був в опозиції з Плутоном у 7-му. Можна припустити, що в гороскопі Оксани Макар квадратура Марс-Плутон також має відношення до 7-го і 1-го дому, бо стосунки з чоловіками негативно вплинули на її фізичне тіло. Злочин визвав великий резонанс у суспільстві, жертва стала дуже відомою, тому, напевно, Марс або Плутон у карті має відношення до 10-го дому – дому авторитету і слави.
 Далі дивився на дирекції, прогресії і транзити. Помітив, що дирекційна і прогресивна Венера аспектує натальну квадратуру Марс-Плутон, а на момент скоєння злочину транзитна Венера зєдналася з натальною Венерою. Такі аспекти свідчать про велике значення Венери у цьому гороскопі. Можна припустити, що Венера має відношення до 7-го і 8-го дому. Звертав увагу і на прогресивний Місяць, бо події були важкі для дівчини на психологічному рівні. Вибрав час коли прогресивний Місяць аспектував натальну квадратуру Марс-Плутон. Про інші розміщення дирекційних, прогресивних, транзитних планет і точок я написав нижче. 
Розглядав кілька можливих варіантів гороскопу, в яких квадратура Марс-Плутон мала б відношення до 1-го, 7-го і 10-го  дому. Ставив Асцендент і в Овні, і в Тельці, і в Скорпіоні. Схилився до версії гороскопу з Асцендентом у Терезах. Дивлячись на фото Оксани, можна помітити її красу. Тому, думаю, Терези добре описують зовнішній вигляд цієї дівчини. Венера, яка в цій карті керує 1-м, 8-м і 12-м домом, знаходиться у  Тельці у 7- му домі – домі стосунків, партнерів, відкритих ворогів, шлюбів, судів і протистояння. Це розміщення трактується як велике значення тем 7-го дому для такої людини (управитель 1-го дому в 7-му), а також що ця особистість може притягати до себе партнерів небезпечних, які можуть бути її таємними ворогами (теми 8-го і 12-го дому).
 Відомо, що у дівчини  було нелегке дитинство: вона виховувалася без батька, деякий час перебувала в інтернаті, мама була 3,5 роки у в’язниці, вітчим також знаходився у в’язниці. На нелегке дитинство, відсутність тепла в сімї і одного з батьків вказує в цьому гороскопі ретроградний Сатурн на границі знаків Водолія і Риб у 4-му домі. Уран, управитель 4-го дому, у з’єднанні з Нептуном у 3-му домі вказує на зміни і переїзди (3-й дім) у дитинстві (4-й дім), невизначеність(Нептун) з житлом. Про психологічні проблеми і конфлікти в сімї Оксани свідчить й квадратура між Сонцем і Місяцем. Квадратура між Сонцем і Місяцем складається тільки у другі половині дня народження Оксани Макар, а це, на мій погляд, підкреслює правильність ректифікації цього гороскопу.
 У 5-му домі знаходиться Місяць і Ліліт у Рибах. Трактування: прагнення до задоволення, таємниці, фантазії, ілюзії у коханні, вразливість, підсвідома  залежність від сексу і розваг, в коханні велике значення відіграють емоції. Аспект квадратури Сонця з Місяцем негативно пов’язує теми 8-го  і 5-го дому і вказує на негативний (можливо насильницький чи сексуальний) вплив  впливового коханця чи вітчима (Сонце керує у цій карті 10 –м домом і в гороскопах жінок є сігніфікатором чоловіка і батька) на психіку (Місяць) і світогляд (Місяць – 2-й управитель 9-го дому).  
 Сонце - управитель 10-го дому - знаходиться  у 8-му домі. У таких людей карєрний ріст, слава, авторитет залежить від тем 8-го дому, а це кризи, екстремальні ситуації, чужі гроші, окультизм, смерть. Зґвалтування також входить до сфери 8-го дому. Оксана Макар стала відомою  саме завдяки цьому жахливому злочину. Аспект квадратури Місяця з 5-го дому додає тему задоволення, розваг, кохання. Сонце у з’єднанні із зіркою Беллатрікс, яку астрологи асоціюють з руйнівним  впливом Марса, Плутона і Урана. 
 Плутон у цій карті попадає у 1-й дім, Марс – у 10-й, Марс – управитель 7-го дому. Акцентовані квадратурою Марса і Плутона три кутових доми, а це надає значну вагу цьому аспекту у житті дівчини і резонанс у суспільстві. На Десценденті знаходиться знак Овна, а Марс – у Левові у 10-му домі. Таке розміщення управителя 7-го дому в 10-му  можна трактувати як пов’язаність і залежність авторитету і популярності особи (Лев і 10-й дім) з партнерами, відкритими ворогами, судовими справами, шлюбами, договорами, відкритою боротьбою (теми 7-го дому). Стосунки з чоловіками, які мають високий соціальний статус, які можуть допомогти у питаннях кар’єри, популярності - таке трактування цього розміщення Марса. Марс у 10-му домі часто зустрічається у людей, які вміють боротися за місце під сонцем, які не бояться йти на ризик. Часто цю планету у 10-му домі можна зустріти  у гороскопах професійних військових, але не слід забувати, що Марс у негативному варіанті – це агресія і боротьба до знищення. Марс і Сонце між собою пов’язані секстилем, і цей аспект посилюється рецепцією (Марс у знаку Сонця). Секстиль повязує теми 7-го, 10-го і 8-го дому, дає можливості і сприяє росту популярності за рахунок сфер 7-го і 8-го дому. Венера знаходиться в антісі з Марсом. В астрології антіс трактується так само, як і слабке зєднання планет. Антіс підкреслює пов’язаність 7-го і 8-го дому з 10-м.
  Плутон у 1-му домі і під несприятливим впливом Марса символізує негативні  зміни у фізичному тілі (1-й дім), також відомо, що дівчина займалася боксом. Плутон ретроградний. Вважається в астрології, що енергію ретроградної планети людина відчуває сильно на внутрішньому рівні, але у зовнішньому світі таку енергію важко проявити. Оскільки Плутон в астрології відповідає за маси людей і знаходиться у 1-му домі, то можна припустити, що квадратура Марса і Плутона в цьому гороскопі символізує боротьбу народних мас, які виступили на боці нещасної дівчини (1-й дім), проти високопосадовців (10-й дім). В гороскопі Оксани Макар Плутон має відношення до 2-го дому. Думаю, трактування просте: після злочину і резонансної судової справи відбулися зміни у доходах і духовних цінностях (2-й дім) потерпілої, бо небайдужі люди робили вагомі пожертви, злочин порушив стабільність (2-й дім) життя. Ще, можливо, Оксані Макар було матеріально вигідно мати стосунки з впливовими і заможними  чоловіками. Астролог Шестопалов писав, що у людини, в якої у гороскопі є зв'язок між 1-м і 2-м домом,  фінансовий успіх дуже залежить від її особистих даних. Опираючись на цей гороскоп, не слід  виключати й те, що дівчина заробляла гроші небезпечним шляхом для себе.
Юпітер знаходиться у Терезах на куспіді 12-го дому. Поява покровителів, розширення можливостей, успіх , визнання пов’язані  у таких людей з темами 12-го дому, а це - таємні організації, лікарні, тюрми та інші заклади, в яких людина обмежена і страждає. Юпітер в антісі з Ліліт у Рибах додає скандальність.
Дирекції
Поглянемо на дирекції в гороскопі на березень 2012 року: др. Венера в квадратурі до нат. Марса в 10-му домі і в опозиції до нат. Плутона; др. МС  у конюнкції з нат. Марсом і в квадратурі з нат. Плутоном; др. Марс в опозиції до нат. Місяця; др. Плутон у квадратурі до нат. Місяця; др. Куспід 8-го дому в квадратурі до нат. Місяця; др. Меркурій у кон’юнкції з нат. МС; др. Венера в кон’юнкції з куспідом 8-го дому.
Зверніть увагу на те, що дирекціями сильно активовано 10-й дім. Дирекційна Венера, яка має відношення в карті Оксани Макар до 1-го, 7-го, 8-го і 12-го дому, аспектує натальну квадратуру Марс-Плутон. Важливо є і те, що др. Венера перебуває у зєднанні з натальним куспідом 8-го дому. Нагадаю, що Венера управляє у цій карті 8-м домом. Місяць і Меркурій мають відношення до 9-го дому, який відповідає в астрології за юристів і засоби масової інформації.  
Прогресії
На момент скоєння злочину (ніч з 9 на 10 березня) пр. Місяць зєднався з нат. Плутоном і склав аспект квадратури до нат. Марса (тут орбіс 1,5 градуса, читав що такий орбіс для пр. Місяця рекомендує астролог Левін); пр. Венера склала аспект опозиції до нат. Плутона і аспект квадратури до нат Марса; пр. Венера у зєднанні з нат. куспідом 8-го дому; пр. Марс дав тригон до нат. Венери.
У прогресіях прогресивна Венера аспектує натальну квадратуру Марс-Плутон, як і в дирекціях, а прогресивний Місяць, аспектуючи натальну квадратуру Плутона і Марса, додає, на мій погляд, ще один плюс до правильності ректифікації цього гороскопу.
Соляр
  У солярному гороскопі на зміни в житті вказує Уран, управитель Асценденту,  у квадратурі з Плутоном. Натальний Асцендент Оксани попадає на Місяць у 8-му домі соляру, вказуючи на небезпеки для життя.
Транзити
Важливі транзити планет на момент злочину: тр. Уран у тригоні до нат. МС; тр. Сонце з 5-го нат. дому у квадратурі до нат. Сонця; тр. Венера в кон’юнкції з нат. Венерою; тр. Юпітер у конюнкції з тр. Ліліт у 7-му нат. домі; ретроградний тр. Сатурн у 1-му нат. домі.
Важливі транзити планет на час смерті (29 березня, 7:30): тр. Уран в опозиції до нат. Юпітера; тр.  ретроградний Марс у тригоні до нат. Венери; тр. ретроградний  Сатурн у зєднанні з нат. Асцендентом; тр. ретроградний Меркурій у кон’юнкції з нат. Ліліт; тр. Венера у конюнкції з куспідом 8-го дому; тр. Місяць у кон’юнкції з нат. Сонцем.
У транзитах на момент злочину, думаю, слід звернути увагу на зєднання транзитної Венери з нат. Венерою у 7-му домі. Це важливий транзит, бо у карті Оксани Венера є управителем Асценденту. Не слід забувати ще, що Венера – управитель 8-го і 12-го дому. Транзитне Сонце у квадраті до натального Сонця активізує 8-й і 10-й дім. Транзитний Юпітер зєднався з транзитною Ліліт у 7-му домі, вказуючи на скандальну славу пов’язану з темами 7-го дому. Нагадаю, що у натальні карті дівчини Юпітер в антісі з Ліліт (подібно до слабкого зєднання). Цей зовнішній транзит Юпітера і Ліліт резонує з натальним антісом. Транзитний Уран у тригоні до МС сприяє несподіваному і раптовому росту популярності в соціумі.        
 На момент смерті ретроградний Сатурн був у зєднанні з Асцендентом, вказуючи на психологічну і фізичну скованість Оксани Макар. Сатурн у натальні карті – планета 4-го дому. В астрології 4-й дім асоціюється із завершенням справ, завершенням життя. Транзитна Венера вийшла з орбісів негативних аспектів до натальної квадратури Марс-Плутон і входить у 8-й дім. У транзитах на день смерті бачимо повторення такого аспекту Венери,  як і в дирекціях і прогресіях.
Розглянувши кілька можливих варіантів гороскопу, дійшов висновку, що найбільш наближений до реальності гороскоп з Асцендентом у Терезах. А точний час народження Оксани Макар – 15 : 56 (GMT+3). 

Комментариев нет:

Отправка комментария