воскресенье, 12 июля 2015 г.

Грецька боргова криза: погляд з точки зору астрології


 Деякі експерти прогнозують, що боргова криза в Греції буде мати не тільки великі негативні наслідки для цієї країни, але й для Європейського Союзу. Фінансова нестабільність в Греції може призвести в перспективі до виходу деяких держав з Євросоюзу. Думаю, що людям, які люблять астрологію, буде цікаво прочитати астрологічні обґрунтування кризи в Греції.
 Розглянувши кілька гороскопів ЄС і кілька гороскопів Греції, дійшов висновку, що найкраще цьогорічна боргова криза помітна в гороскопі незалежності Греції (3 лютого 1830. 10:25) і гороскопі створення Європейського економічного співтовариства (25 березня 1957 р. 18:30). За точність часу в цих гороскопах не ручаюсь, бо не ректифікував їх. Особливу увагу слід звернути на 2-й, 8-й дім і їхні елементи, бо саме ці доми в мунданні астрології відповідають за фінанси і економіку. Ну і оскільки боргова криза торкається й міжнародної сфери і добробуту народу, то потрібно звернути увагу на такі доми, як 9-й, 4-й, 11-й, 7-й і планети пов’язані з ними.

Гороскоп Греції. 3 02 1830. 10:25 (GMT). Афіни, Греція.
У гороскопі незалежності Греції є опозиція Сатурн-Сонце. Сонце у карті керує 4-м домом і знаходиться у 10-му домі, а ретроградний Сатурн – управитель 9-го дому і знаходиться у 4-му. Трактування такого розміщення Сатурна: обмеження із-за кордону є важкими для народу. В астрології аспект опозиції Сатурна вважається дуже несприятливим аспектом. Астролог Авессалом Подводний писав, що Сатурн кульмінує аспект опозиції. Погано й те, що Сонце і Сатурн перебувають  у знаках свого вигнання, але їх рятує взаємна рецепція. Рецепція пом’якшує цей негативний аспект. Дивився, що у 2010 році дирекційне Сонце у цьому гороскопі аспектувало опозицію Сатурн-Сонце. Саме цей рік був непростим для Греції. І ось наступив тепер важливий час, бо прогресивне Сонце аспектує  опозицію в радиксі Сатурн-Сонце. Прогресивне сильне Сонце, яке тепер знаходиться  у знаку Лева у 4-му домі, символізує підтримку дій влади народом і відстоювання владою національних інтересів. З точки зору астрології добре для уряду є те, що було проведено референдум. Таким чином уряд себе захистив, поділивши відповідальність з народом. Пік аспекту опозиції прогресивного Сонця до натального Сонця уже пройдено, тому є надія, що влада вистоїть. Небезпечний час для влади ще помітно у транзитах у кінці липня і початку серпня. Аспект кон’юнкції прогресивного Сонця до натального Сатурна вказує, що дуже можливе погіршення життя людей у Греції і прийняття владою законів про "затягування поясів". Криза вплине й на міжнародну сферу (Сатурн – управитель 9-го дому).
 У транзитах серед важливих розміщень планет можна виділити транзит Сатурна. Транзитний ретроградний Сатурн у Скорпіоні символізує повернення до проблем у великих фінансах, до проблем боргів. У карті незалежності Греції транзитний Сатурн - управитель 9-го дому - аспектує квадратурою натальний Меркурій, який знаходиться у 10-му домі і відповідає за 1-й і 2-й дім. Ще крім цього аспекту транзитний ретроградний Плутон з 8-го дому дає напівквадратуру (45 гр.) до Меркурія і аспект квінконс (150 гр.) до Сатурна карти. Ці транзитні аспекти вказують на проблеми у фінансові сфері і боргову кризу. Натальна квадратура Юпітер-Плутон, яка пов’язана у гороскопі Греції з 8-м домом – домом кредитів, на цей час не активована важливими транзитами. Транзитний Уран аспектує квадратурою з 12-го дому Нептун у Козерогові у 9-му домі карти, вказуючи на зміни ініційовані владою (Уран – управитель 10-го дому), які негативно вплинуть на дружні стосунки з іноземцями і групову діяльність з іншими країнами (Нептун – управитель 11-го дому в 9-му). Тут слід додати, що транзитний Уран у кінці липня стане ретроградним, так і не дійшовши до точної квадратури. А пік цього транзитного аспекту буде у 2016 році. Також важливим буде в майбутньому кон’юнкція транзитного Плутона з Нептуном в карті. Опираючись на цей гороскоп незалежності Греції, вважаю малоймовірним, що Греція цього року вийде зі складу ЄС.  

Гороскоп ЄС. 25 03 1957. 18:30 (GMT+1) Рим, Італія.  
   У гороскопі ЄС сонячне затемнення у 30-му градусі Риб, яке було 20 березня 2015 року, попадає на натальну Венеру, яка у цьому гороскопі керує 1-м і 8-м домом. Дирекційний Нептун дає аспект квадратури до Венери. Такі аспекти вказують на порушення стабільності в ЄС, виносять на поверхню проблеми у стосунках і проблеми боргів. Дирекційний Марс - управитель 7-го дому в 9-му - у з’єднанні з натальним Ураном у 10-му домі, управителем 5-го дому вказує на конфлікти між керівниками держав ЄС і зміни. Транзитний Сатурн – управитель 4-го дому в 3-му - аспектує квадратурою натальний Плутон, який керує 2-м дом і знаходиться у 11-му. Я так розумію, що Плутон тут символізує спільну фінансово-економічну діяльність у групі. Транзитний Сатурн негативно пов’язує гороскоп Греції і гороскоп ЄС, активує синастричний аспект опозиції Плутон-Меркурій – аспект протистояння. Плутон у гороскопі ЄС у Левові екзальтований, додає негативу те, що Плутон ретроградний. В гороскопі Греції Меркурій, який протистоїть Плутону ЄС, слабший, бо є ретроградним і знаходиться близько до границі знаку Риб і Водолія. Думаю, що важливим для Греції і ЄС буде кілька днів кінця липня і кілька днів початку серпня, саме тоді може бути розв’язка або апогей кризи, бо на той час транзитний Сатурн стане стаціонарним, до нього складуть аспекти квадратури транзитні Юпітер, Венера і Меркурій у знаку Лева. Такі транзитні планети можуть свідчити про егоїстичну непоступливість сторін і намагання переломити ситуацію на свою користь. Оскільки екзальтований Плутон ЄС сильніший за Меркурій Греції і транзитні планети будуть незабаром більш несприятливо аспектувати Меркурій Греції, то, на мій погляд, уряд Греції має мало шансів домогтися в непрості ситуації значних поступок від ЄС і вивести країну швидко з кризи з малими втратами.

Комментариев нет:

Отправка комментария