суббота, 9 января 2021 г.

Астрологічний прогноз на 2021 рік

 

  Хотів спочатку написати про мутацію Юпітера і Сатурна у Водолії, яка відбулася у грудні 2020 року, але зрозумів, що тексту буде надто багато і це тема окремої публікації, бо нинішнє з’єднання Юпітера і Сатурна має вплив на десятиліття і навіть на століття для всього людства. Тож постараюся у цьому дописі приділити найбільше уваги прогнозуванню подій на цей рік.

  2021 рік виглядає трохи кращим, ніж 2020. У цьому році менше буде відчувається обмежувальна енергія Сатурна/Козерога. Проте передчасно радіти немає чому. Варто згадати графіки астрологів Гушона-Барбо. Крива лінія графіка ще залишається досить низько, а це означає, що оптимізм ще передчасний. У цьому році на зміну сковуючій енергії Козерога/Сатурна прийде оновлююча енергія Водолія/Урана. Саме знак Водолія і планета Уран будуть у цьому році акцентовані найбільше. У Водолії перебуватимуть дві соціальні планети Юпітер і Сатурн. Уран у цьому році має аспект з’єднання з Марсом і Ліліт і аспекти квадратур з Юпітером і Сатурном. У кращому випадку ми будемо свідками нових наукових винаходів і проривів, нових трендів в політиці і соціальному житті, а в гіршому випадку будемо бачити несприятливі непередбачувані ситуації, різкі зміни, бунти, погроми, катастрофи (нинішні приголомшливі події  у США теж носять уранічний характер). Це також стосується фінансів і світової економіки (Уран у Тельці символізує зміни у фінансово-економічні сфері). 2020 був більш передбачуваним, а 2021 може принести багато несподіванок і змін, і не факт, що позитивних.

 

 

  В карті Незалежності України (24.08.1991.18:01 (GMT+3), Київ)  в першу чергу помітне акцентування в кількох прогностичних техніках планети Марс. У транзитах транзитний Плутон буде складати аспекти тригона до Марса карти Незалежності. У символічних дирекціях дирекційний Меркурій і Юпітер будуть у з’єднанні з Марсом карти у 8-му домі. У прогресіях прогресивний Місяць буде в опозиції до Марса карти, а прогресивний Марс у квадратурі до Нептуна гороскопу у 12-му домі. Марс у 8-му домі – це завжди небезпеки, навіть якщо більшість аспектів сприятливі. Будемо надіятися, що такі розміщення планет у прогностиці програються більш конструктивно, наприклад у зміцненні і розбудові армії, спільних міжнародних військових навчаннях, військові допомозі дружніх держав, у спільних миротворчих місіях, а не в військових конфліктах, провокаціях та інших подіях пов’язаних з агресією. На прагнення до гармонії в стосунках і залагодження конфліктів вказує інгресія (входження) в прогресіях і дирекціях Сонця у знак Терези.

  У цьому році є актуальним у карті України, як і в минулому році, аспект опозиції дирекційного Сатурна до Сонця. Вже писав, що цей аспект символізує нелегкий період для лідера держави. Сонце знаходиться 7-му домі, тож міжнародні відносини будуть у цей період не на висоті. На несприятливий період у міжнародних відносинах вказує і опозиція Юпітера до стеліуму планет у Левові у 7-му домі. Буде з’єднання транзитного Юпітера з Місяцем, що може вказувати на певний позитив і оптимістичні настрої народу, але не слід забувати, що в карті Юпітер перебуває в опозиції до Місяця. Перебільшення можливостей, взяття на себе великих зобов’язань, які не можна буде виконати, – такі трактування несприятливих аспектів Юпітера. Нагадаю, що у січні 2009 року на транзиті Юпітера через знак Водолія Ю. Тимошенко підписала невигідні для України газові угоди. Тож у цьому році потрібно бути  владі  більш обережнішою у таких питаннях. У цьому році сфера міжнародної політика виглядає для України як відсутність великого сприяння і відсутність значних успіхів (несприятливі аспекти Юпітера), а от у наступному 2022 році і частині 2023 цілком ймовірна криза в міжнародних відносинах і погіршення життя народу (аспект з’єднання транзитного Сатурна з Місяцем – управителем 7-го дому і аспекти опозиції транзитного Сатурна до планет у 7-му домі). Чи ця криза буде пов’язана зі зміною влади у 2022 році – поживемо-побачимо. Також ймовірні проблеми і криза у стосунках України з Міжнародним Валютним Фондом (у системі домів Коха стеліум планет у Левові попадає у 8-й дім – дім кредитів і боргових зобов’язань).

 

  У гороскопі революції 2014 року (повернення до Конституції 2004 року 21.02.2014. 16:50  (GMT+2), Київ) транзитний Уран дасть аспект тригона до Плутона – управителя 4-го дому, транзитний Юпітер вийде на Десцендент і з’єднається з Сонцем. 2021 рік можна вважати останнім роком, в якому нинішній президент може хоч якось вплинути на ситуацію на Донбасі. У 2022 році таких можливостей вже не буде. Якщо в цьому році нічого не відбудеться, то наступний період для вирішення територіальних питань буде у 2024 році. 2024 рік виглядає більш реалістичним у цьому плані. У гороскопі Незалежності України 2024 рік позначений як рік переформатування державного устрою. Найбільш оптимальним рішенням на даний час для припинення конфлікту на Сході, на мій погляд, може бути введення на лінію зіткнення міжнародної миротворчої військової місії. А от повноцінне повернення Донбасу Україні на даний час невигідне ні політично, ні економічно у будь-якому вигляді.


  В особистому гороскопі В. Зеленського (25.01.1978. 14:00 (GMT+3), Кривий ріг) ситуація у цьому році гірша, ніж в минулому році. Досить несприятливий аспект – з’єднання в солярному гороскопі Сатурна з Сонцем. Розміщення Сонця у Водолії і так само по собі не надто сприятливе розміщення (критики Зеленського називають його слабким президентом). Аспект Сатурна сковує, тож нинішньому президенту буде важко проявити себе як лідера у цьому році. В гороскопі Зеленського є і позитивні аспекти у 2021 році, а саме: з’єднання транзитного Юпітера з натальним МС і аспект тригона Юпітера до Асцендента і свого натального положення, тригон Юпітера до натального Плутона. Тож, ймовірно, Зеленський утримається на посаді. У наступному році в гороскопі В.Зеленського складеться досить несприятлива астрологічна ситуація для його правління.

 У цьому році щаститиме людям неординарним, незалежним, які не бояться нового, в чиїх гороскопах виражена стихія Повітря. Їм можна розраховувати на підтримку друзів і пробувати себе у спільних нових проектах. Всього найкращого у новому році, щастя, любові,позитиву!     

Комментариев нет:

Отправка комментария