воскресенье, 15 января 2017 г.

У 2017 р. Президент в Україні не зміниться, а уряду Гройсмана загрожує відставка

  Наступив ще один рік, який має великі шанси стати важливим роком в історії України. І підстави вважати так з точки зору астрології є. У гороскопі України у 2017 році один з найважливіших факторів, який вказує на зміни, - це з’єднання транзитного Плутона з Асцендентом гороскопу держави. Оновлення обличчя держави, перебудова або знос старої системи – такі трактування цього аспекту. Пік цих процесів припадає на вересень і жовтень цього року, бо тоді Плутон на Асценденті стане стаціонарним і змінить свій рух. Вважається в астрології, що чим планета чи інша важлива точка рухається повільніше, тим вона може принести важливіші зміни. Побачимо які події принесе осінь. Чи це будуть процеси децентралізації, чи будуть прийняті важливі рішення, які стосуються Донбасу, чи буде криза старої системи держави і зміни у владі – тепер сказати точно важко. Транзит Сатурна, управителя 1-го дому по 12-му домі, свідчить про початок туманного періоду невизначеності розвитку держави, періоду прихованих процесів, які будуть мати важливе значення для України у майбутньому.


     
 Ситуація у фінансово-економічні сфері буде більш-менш стабільною у 2017 році. Росту цін і знецінення гривні у майбутньому уникнути не вдасться, але ці процеси будуть цього року, швидше за все, контрольованими. Таких різких змін  і перетворень у фінансах, як це було у 2014-2015 роках, коли Нептун - управитель 2-го дому - перебував під впливом транзитного Плутона і Урана, у 2017 році не буде.
 Тема зовнішньої політики у 2017 році для України буде мати одне з пріоритетних значень (транзит Юпітера через 9-й дім і аспект тригона до Місяця – управителя 7-го дому). Навіть можливе надання безвізового режиму на такому аспекті, але не слід забувати, що у гороскопі України Місяць перебуває в опозиції до Юпітера. Тому на транзитному аспекті тригона дуже можливі оптимістичні обіцянки від іноземних партнерів, але багато обіцянок, швидше за все, не буде виконано. В гороскопі України дирекційний Сатурн в опозиції до Венери у 7-му домі і яка керує 9-м домом вказує на кризовий період у міжнародних відносинах. Транзит управителя Асцендента через 12-й дім може вказувати на втрату орієнтирів і навіть скочування до хаосу і самоізоляції держави.
  З однієї сторони планети у 2017 році сприяють зміцненню влади (секстиль транзитного Плутона до Плутона карти України), а з іншої - транзитний Сатурн, який складе аспекти квадратури до Марса, молодшого управителя 10-го дому, вказує на кризу у владі. Криза може стосуватися насамперед керівників силового блоку. Можливий конфлікт державних структур і військових. Про нелегкі і небезпечні часи для влади свідчить і соляр України, який почав діяти з серпня  2016 року.  В гороскопі інавгурації Президента розміщення транзитних планет у цьому році не вказують на якісь значні зміни, які стосуються Президента. Більш небезпечними і несприятливими для Президента виглядають дирекції. Активовані там теми 8-го дому. Дирекційний Нептун, управитель 8-го дому, буде у з’єднанні з куспідом 8 дому, а дирекцій ний Плутон – у квінконсі до Сонця гороскопу інавгурації, а це вказує на те, що небезпечний період для П. Порошенка почався у цьому році. Не думаю, що Петро Порошенко скоро покине свою посаду. Швидше за все, серйозна криза для нього буде не раніше весни 2018 року, бо тоді транзитний Нептун, управитель 8-го дому, складе аспект квадратури до Сонця – управителя 1-го дому, який символізує Президента. Соляр, який включиться у цьому році, також підтверджує це. Хто хоч трохи розуміється в астрології, то може подивитися як на кінець правління В. Януковича  в гороскопі його інавгурації (25. 02. 2010. 10:18, (GMT+3) Київ) транзитний Сатурн, управитель 8-го дому, склав аспект квадратури до Меркурія – управителя 1-го дому. Транзитний Юпітер буде активувати напруженими аспектами нат. Т-квадратуру Марс-Плутон-Уран, вказуючи на те, що події на сході України, які почалися у 2014 році, знову опиняться у центрі уваги міжнародної спільноти, будуть проводитися переговори (транзит Юпітера через 3-й дім), які стосуються вирішення конфлікту на сході України. Солярний гороскопі інавгурації Президента, який буде діяти з червня 2017 до червня 2018 року, сприяє залаштунковим домовленостям, будуть проводитися переговори. Багато чого не буде афішовано. Розміщення планет  в солярному гороскопі обіцяють зміни, скандали і шквал емоцій. 


       
  Гороскоп призначення уряду Гройсмана буде перебувати у 2017 році під сильним впливом транзитного Урана. У квітні транзитний Уран з’єднається з Сонцем карти уряду Гройсмана, а в травні і червні дасть квадратуру до Місяця. Петляючи Уран ще складе аспекти до Сонця і Місяця пізніше. Активований буде управителем 8-го дому 2-й і 1-й дім. Актуальними можуть стати теми, які стосуються боргів, кредитів, а також відставки Прем’єр-міністра і його уряду. Реформи, повороти на сто вісімдесять градусів, несподівані ситуації можливі на таких аспектах. В ефективні реформи від уряду віриться важко, враховуючи те, що управитель Асцендента Місяць «без курсу». А ось відставок або зміни всього уряду у цьому році уникнути не вдасться. Як мінімум будуть відставки деяких міністрів, а як максимум – відставка всього уряду. Побачимо як воно буде виглядати в реальності. Транзитний Юпітер в опозиції до планет 10-го дому може свідчити про популістські  рішення, перебільшення своїх можливостей, успіху добитися уряду буде важко, потрібно буде більше уваги приділяти домовленостям. Рішення, наприклад, про підвищення у два рази мінімальної зарплати Прем’єр-міністр В. Гройсман озвучив у жовтні минулого року на аспекті опозиції транзитного Юпітера до Венери у 10-му домі і яка керує 4-м домом. Важко віриться, що такий крок здатен покращити життя простих громадян, бо багато у ньому популізму. Реальна ситуація в економіці не дозволяє значно збільшити добробут громадян. Варто подивитися на теперішній курс гривні і все стає зрозуміло.  У солярному гороскопі уряду також є підтвердження того, що в цьому році можлива відставка уряду (символічна його смерть), можливі зміни і несподіванки, які мають відношення до кредитів, боргів, банківської сфери (Сонце у солярному гороскопі знаходиться у з’єднанні з Ураном на куспіді 8-го дому). Дуже можливі проблеми з договорами, криза в стосунках (Венера, яка керує Асцендентом, ретроградна і в квадратурі з Сатурном).   
 У складні часи можна бути щасливими цінуючи те, що вже у нас є. Політика часто далека від людського щастя. Сім’я, любов, здоров’я набагато важливіші для кожного з нас. Потрібно бути справжніми патріотами, люблячи людей, які живуть у нашій країні, і тоді світ довкола нас стане кращим. Будьмо оптимістами! 

2 комментария: