понедельник, 31 декабря 2018 г.

Астрологічний прогноз для України на 2019 рік

  Кожен з нас хоче бути успішним, багатим, мати необмежені можливості, розширювати свій світогляд і вплив (за це відповідає Юпітер). Як би ми цього не хотіли, ми приречені жити у тих обмеженнях, які прийнято називати "долею" (за це відповідає Сатурн).

  Великий вплив на наше життя має держава, політичні лідери, які стоять біля керма, територія, на які ми живемо, геополітичні процеси – це все вивчає мунданна астрологія. Пропоную поглянути на важливі гороскопи для України і її лідерів.   Найбільш важливий гороскоп нашої держави – це гороскоп проголошення незалежності України. Що обіцяють розміщення планет у 2019 році у цьому гороскопі? Один із найважливіших показників – це вихід транзитного Сатурна на Асцендент. Сатурн буде петляти. Тенденції, які пов’язані з цим аспектом, будуть актуальними протягом року. Асцендент символізує імідж держави, Сатурн – консерватизм, стабільність. Багато чого у 2019 році залишиться по-старому, без змін, якість політики не покращиться. Транзитний Сатурн також буде складати аспект секстиля до управителя 10-го дому. Такий аспект сприятливий для стабільності влади і збереження існуючих порядків. У квітні закінчиться дія аспектів тригона транзитного Урана до Сонця і квадратури до Сатурна в гороскопі України. Навіть якщо зміниться президент, очікувати на якісь значні реформи і прориви у зовнішні і внутрішні політиці після виборів у 2019 році не варто. Військовий конфлікт на Сході, швидше за все, буде продовжуватися.

  Транзитний Сатурн у 2019 році більшу частину року буде петляти не тільки по Асценденті, але й по Північному вузлі і Нептуні у 12-му домі в гороскопі України. Нептун у гороскопі держави – управитель 2-го дому, який відповідає за фінансову стабільність і економіку. Швидше за все, з боку влади буде більше уваги приділятися внутрішнім проблемам, будуть намічені нові цілі, необхідні для розвитку держави. У 2019 ймовірне поглиблення проблем пов’язаних з фінансами й економікою, ймовірне падіння гривні. Якщо порівняти 2018 і 2019 рік, то з точки зору астрології 2019 рік виглядає більш складнішим для фінансово-економічної сфери.

  Листопад і початок грудня 2019 року сприятливий для укладання міжнародних договорів і вирішення питань за допомогою партнерських зв’язків. У  цей період Україна може добитися успіху в деяких питаннях і заручитися підтримкою іноземців – транзитний Юпітер дасть аспекти тригона до стеліуму планет у 7-му домі. Подивимось як наші політики використають ці шанси.

  Сприятливі аспекти Урана і Сатурна до Сонця у солярному гороскопі сприяють стабільності і конструктивним змінам. Можна сподіватися, що вибори президента пройдуть без революційних потрясінь. Так, буде  у квітні квадратура транзитного Урана до Сатурна в карті України, але це буде завершальний аспект.   Подивимось яка астрологічна ситуація буде у 2019 ріці в гороскопі революції 2014 року або в гороскопі постмайданної України. Важливим є з’єднання транзитного Плутона з Венерою у 5-му домі, яка керує у цьому гороскопі 10-м домом, який відповідає за владу. Вже писав, у минулому прогнозі, що з весни 2018 року по грудень 2019 році ймовірне повне перезавантаження або реформа влади. З весни 2019 році по Венері петлею пройдеться й транзитний Сатурн. Зміни і охолодження в міжнародних стосунках (Венера)? Трансформації і криза у владі (управитель 10-го дому)? Можливі проблеми з виборами (5-й дім)?  Можливо, що й так. Поживемо-побачимо.  

  У  прогнозі на 2018 рік писав, що кінець 2018 року виглядає найбільш напруженішим і небезпечним для України. Також писав, що криза буде стосуватися міжнародних відносин. Введення військового стану і поглиблення кризи у стосунках з Російською Федерацією підтверджують це. У грудні 2018 року транзитний Сатурн почав складати аспекти до Т-квадратури Плутон-Уран-Юпітер в гороскопі постмайданної України або гороскопі революції. Будуть діяти ці аспекти і в січні 2019 року. Сатурн – це охолодження, зменшення, принцип стискання. Говорити про активні дії, гарячу фазу військового конфлікту і повномасштабне вторгнення на таких аспектах Сатурна – це непрофесіоналізм для астролога. А були експерти, які на початку введення військового стану таке прогнозували.

  У 2019 році в гороскопі інавгурації Президента багато несприятливих аспектів. Активований там 11-й дім. Хаос в парламенті, скандали, можливі втрати у коаліції – такі трактування розміщень планет. Петру Порошенку буде важко зберігати свій вплив на ВР.

   Хто має найбільше шансів стати президентом важко сказати, бо невідомо часу народження кандидатів у президенти. Можна зробити лише прогноз по космограмах, але цей прогноз буде розмитим. Спробую спрогнозувати без часу народження. Для Тимошенко друга половина року виглядає більш сприятливою, ніж перша. Можливо для неї краще було би якщо б вибори президента були перенесені ближче до кінця року. У космограмі Порошенка не видно великого сприяння у 2019 році. Можливості бути переобраним на другий термін, на мою думку, у нього є, але їх не так багато. Гарні шанси на перемогу були б у Юрія Луценка, але на даний час малоймовірно, що він буде балотуватися. 2019 рік сприятливий для збільшення його популярності. У Володимира Зеленського непогана сумісність з гороскопом України. Багато в його космограмі планет розміщенні у знаках стихії Вогню, і це є сприятливо для нього у цьому році. Якщо буде іти в президенти, то шанси перемогти у нього є гарні. У другі половині року буде опозиція транзитного Юпітера до його натального Юпітера, а це вказує на можливе розчарування виборців в ньому.

Комментариев нет:

Отправка комментария